अहिलेसम्म १२ सीट जितेर माओवादी तेस्रो स्थानमा छ भने नेकपा एसले १० सीट जितेको छ ।
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीले ७ सीट जितेको छ । स्वतन्त्र उम्मेदवारले ५ ठाउँमा जितेका छन् ।
स्याङ्जा २, दोलखा र बाजुरामा गणना सुरू भएको छैन ।
अहिलेसम्म कसले कहाँ जिते
नेपाली कांग्रेस
१.काठमाडौं ५- प्रदीप पौडेल
२.नवलपुर २- विष्णु कुमार कार्की
३.मुस्ताङ १-योगेश गौचन थकाली
४.कैलाली ४- विर बहादुर बलायर
५.सिन्धुपाल्चोक २-मोहन बहादुर बस्नेत
६.म्याग्दी १-खम बहादुर गर्बुजा
७.कैलाली ५- डिल्ली राज पन्त
८.सिन्धुली१ -श्याम कुमार घिमिरे
९.दाङ ३ -दिपक गिरी
१०.दार्चुला १ -दिलेन्द्र प्रसाद बडू
११.गुल्मी १-चन्द्रकान्त भण्डारी
१२.रसुवा १- मोहन आचार्य
१३.कञ्चनपुर २- एनपी साउद
१४.बाँके ३ -किशोर सिह राठोर
१५.धादिङ २- रामनाथ अधिकारी
१६.कञ्चनपुर ३- रमेश लेखक
१७.बर्दिया १ -संजय कुमार गौतम
१८.धनुषा २ -राम कृष्ण यादव
१७.रौतहट ४- देव प्रसाद तिमलसेना
२०.नवलपरासी १- विनोद कुमार चौधरी
२१.गोरखा १ -राजेन्द्र बजगाई
२२.ओखलढुंगा १- राम हरि खतिवडा
२३.मनाङ १ -टेक बहादुर गुरुङ
२४.भक्तपुर २ -दुर्लभ थापा क्षेत्री
२५.काठमाडौं १०- राजेन्द्र कुमार के.सी.
२६.ललितपुर १-उदयशम्शेर ज.ब.राणा
२७.दैलेख २-दिक्पाल कुमार शाहि
२८.सुर्खेत २ -हृदयराम थानी
२९.काठमाडौं-३-सन्तोष चालिसे
३०.सप्तरी ३ -दनश कुमार यादव
३१.तनहुँ २-शंकर भण्डारी
३२.पर्सा २-अजय कुमार चौरसिया
३३.स्याङ्जा १ -राजु थापा
३४.अछाम २ -पुष्प बहादुर शाह
३५.पर्सा ४-रमेश रिजाल
३६.नवलपुर- शशांक कोइराला
३७.मोरङ ६ -डा. शेखर कोइराला
३८.झापा १ -विश्वप्रकाश शर्मा
३९.डडेलधुरा १- शेरबहादुर देउवा
४०.काठमाडौं १- प्रकाश मान सिंह
४१.सुर्खेत १ -पूर्णबहादुर खड्का
४२.तनहुँ १ -रामचन्द्र पौडेल
४३.काठमाडौं ४- गगन कुमार थापा
नेकपा एमाले
१. उदयपुर २ – अम्बरबहादुर रायमाझी
२.काठमाडौं ९ – कृष्णगोपाल श्रेष्ठ
३. ललितपुर २ – प्रेमबहादुर महर्जन
४. गुल्मी २ – गोकर्ण विष्ट
५ .झापा २ – देवराज घिमिरे
६. झापा ५ – केपी शर्मा ओली
७. ताप्लेजुङ – योगेश भट्टराई
८. पर्सा ३ – राजकुमार गुप्ता
९. अर्घाखाँची – टोपबहादुर रायमाझी
१०. प्युठान – सूर्य थापा
११. मकवानपुर २ – महेश कुमार बर्तौला
१२. कास्की २ – विद्या भट्टराई
१३. पर्वत – पदम गिरी
१४. लमजुङ – पृथ्वी सुब्बा गुरुङ
१५. रुपन्देही ५ – बासुदेव घिमिरे
१६. सोलुखुम्बु – मानवीर राई
१७. धनकुटा – राजेन्द्र राई
१८ झापा ४ – एलपी साँवा लिम्बु
१९. सिरहा १ – राम शंकर यादव
२०. बाँके १ – सूर्य ढकाल
२१. बैतडी–दामोदर भण्डारी
२२. कपिलवस्तु १–बलराम अधिकारी
२३. कन्चनपुर १– तारा लामा तामाङ
२४.धनुषा ३– जुली कुमारी महतो
२५.सर्लाही ३– हरि उप्रेती
२६ं बारा १–अच्युत मैनाली
२७. बारा ३– ज्वाला कुमारी साह
२८.कास्की ३–दामोदर बैरागी पौडेल
२९. पाँचथर–बसन्तकुमार नेम्वाङ
३०.कास्की १-मनबहादुर गुरुङ
३१.गोकुलप्रसाद वाँस्कोटा
३२.सिराहा १ -राम शंकर यादव
३३.पाल्पा २ -ठाकुर प्रसाद गैरे
माओवादी केन्द्र
१. सिन्धुली २– लेखनाथ दाहाल
२. सिन्धुपाल्चोक १ – माधव सापकोटा
३. बाग्लुङ २ – देवेन्द्र पौडेल
४. रोल्पा – वर्षमान पुन
५. रुकुम पूर्व १ – पूर्णबहादुर घर्तीमगर
६. जाजरकोट – शक्तिबहादुर बस्नेत
७. गोरखा २ – पुष्पकमल दाहाल
८. दाङ २ – रेखा शर्मा
९. रुकुम पश्चिम – जनार्दन शर्मा (प्रभाकर)
१०. खोटाङ – रामकुमार राई
११. मोरङ ४–अमनलाल मोदी
१२. भोजपुर– सुदन किराती
नेकपा एकीकृत समाजवादी
१. अछाम १ – शेरबहादुर कुँवर
२ . बारा ४– कृष्णकुमार श्रेष्ठ
३. दैलेख १ – अमरबहादुर थापा
४. सल्यान – प्रकाश ज्वाला
५. डोटी – प्रेमबहादुर आल
६. बझाङ – भानुभक्त जोशी
७. रौतहट १ – माधवकुमार नेपाल
८. डोल्पा–धनवहादुर बुढा
९. धादिङ १–राजेन्द्र पाण्डे
१०. दाङ १–मेटमणी चौधरी
राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
१. काठमाडौं ७ – गणेश पराजुली
२. काठमाडौं ८– विराजभक्त श्रेष्ठ
३. काठमाडौं २– सोबिता गौतम
४. काठमाडौं ६ – शिशिर खनाल
५. ललितपुर ३ – तोसिमा कार्की
६. चितवन २– रवि लामिछाने
७. चितवन १ – हरि ढकाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी–
१. बाँके २ – धवलसमशेर जबरा
२. जुम्ला – ज्ञानबहादुर शाही
३. मकवानपुर १ – दिपकबहादुर सिंह
४. झापा ३ – राजेन्द्र लिङदेन
५. पश्चिम नवलपरासी २–धु्रववहादुर प्रधान
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
१. रुपन्देही ४ – सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला
२. सर्लाही १– रामप्रकाश चौधरी
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
१. कैलाली ३ – गंगाराम चौधरी
२. कैलाली १ – रञ्जिता चौधरी श्रेष्ठ
३.महोत्तरी २-शरत सिंह भण्डारी
जनता समाजवादी पार्टी
१. पर्सा १ – प्रदीप यादव
२. सप्तरी १–नवलकिशोर साह
३. सिराहा ४–बिरेन्द्र महतो
जनमत पार्टी
१. सप्तरी २ – सिके राउत
राष्ट्रिय जनमोर्चा
बाग्लुङ १ – चित्रबहादुर केसी
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
भक्तपुर १ – प्रेम सुवाल
स्वतन्त्र
१. बर्दिया २ – लालवीर चौधरी
२. सर्लाही ४–अमरेश कुमार सिंह
३. मोरङ ५–योगी मण्डल
४.रौतहट ३–प्रभु साह
५. रौतहट २– किरण साह